Kim są fitdolls ? Przeczytajcie jak to się zaczęło !

Swoją przygodę z fitnessem prowadzę od 15 lat. Ciagle się rozwijam i poszerzam horyzonty.
Nie boje się wyzwań i nowości.
juz od dawna wiedziałam, ze nie przystaje na tym, co robię. Wiem tez, że uwielbiam współpracować z ludźmi. Każda osoba to nowe doświadczenia, każdy  napotkany człowiek to kolejny pomysł na rozwój. Lubię jednak otaczać się pozytywnymi ludźmi. Na szczęście na swojej drodze napotykam takich wiele. Dzięki moim szczerym intencją, oddaniu w tworzeniu wspaniałych, bezinteresownych inicjatyw, poznałam jeszcze szersze grono ludzi, na które zawsze mogę liczyć.

Kolejnym krokiem naprzód było odważnie się pójść dalej. Dlatego pomysł, który mi się narodził to kontakt ze społeczeństwem z poza mojego otoczenia. Tak więc, zdecydowałam poszukać bratnią duszę w świecie Internetu. Portal społecznościowy to wielkie okno na świat.

Angelikę obserwowałam od momentu jej wejścia do programu Big brother. Pomyślałam: O! Podobny kreozol jak ja. Kolejne obserwacje uświadomiły mnie, że mamy ze soba wiele wspólnego. Po latach wzajemnego zainteresowania się sobą na instagramie postanowiłam napisać. Krótka wypowiedź na temat chęci współpracy. Intuicja, że branża fitness nas połączy była trafna. Kiedy doszło do spotkania szybko dotarło do nas jak wiele mamy ze soba wspólnego. Zauważyłyśmy, że się wypełniamy charakterami. Niedługo potem powstał pierwszy fitnesssowy Event. Zaraz potem pomysły sesje zdjęciowe, nagrywanie filmów, zabawa aktywnością fizyczną …
Wszystko idzie w dobrym kierunku pomysłów jest coraz więcej i chętnych do współpracy przybywa. Trzymajcie kciuki, obserwujcie kanał na youtubie Fitdolls, bawcie się z nami aktywnością, wiedzom o żywieniu a najważniejsze motywujmy się do ruchu.
Angelikę znajdziecie na instagramie pn. Fit_and_fly Ja widnieje jako fitness_Wiola
Kibicujcie nam, Subskrybujcie i obserwujcie nasze profile bo szykuje się coś wielkiego!