Kolekcja ubrań

Zaglądając do szafy niejednej ćwiczącej kobiety, na pewno znajdziemy tam oszałamiającą kolekcję kolorowych legginsów, topów i różnych dodatków. To tylko potwierdza, że chcemy zawsze dobrze wyglądać, nawet podczas treningu. Dzięki temu czujemy się lepiej, atrakcyjniej i wcale nie musi to oznaczać, że idąc na siłownię utożsamiamy ją z wybiegiem mody. Absolutnie nie. Fajny strój to więcej pewności siebie i często większa moc na treningu!
Oczywiście poza ładnym wyglądem liczy się też jakość wykonania, rodzaj tkaniny oraz wygoda. Stąd też różnice pomiędzy niektórymi strojami – inaczej ubierzemy się na lekcję jogi, zumby czy na przebieżkę w terenie.
Tak, siłownia to dziś często wybieg mody. Pamiętajmy jednak, że o ile nie zapominamy o treningu, ciężkiej pracy, to nie ma nic złego w tym, że chcemy się dobrze ubrać, ładnie wyglądać i podkreślać swoją sylwetkę, na którą przecież tak ciężko pracujemy. Odzież może także w jakiś sposób wyrazić nas samych, pokazać jacy jesteśmy, skąd czerpiemy energię i czym się kierujemy na treningu. O tym wszystkim mówią wzory, napisy, kolory, a także cały nasz wizerunek.

Wkrótce kolekcja strojów, które przypadną nie jednej do gustu. Kusić będą kobiecym krojem, a kolory dodadza ekskluzywnego wyglądu. Materiał ma przede wszystkim spełniać funkcję wygody, ale i podkreślać to co trzeba. Otwarcie kolekcji już w kwietniu.